Цього тижня завершили освітлення бульвару Щепотьєва на Огнівці – від ринку «Станіславського» до школи №16. Але в мікрорайоні ще багато темних ділянок, тому роботи не припиняємо.

Скоригували освітлення на вулиці Покровській. Там був слабко освітлений виїзд у бік стадіону. Після підрізки гілок встановили потужніші світильники, які охоплюють і проїжджу частину, і пішохідну зону.

Освітлили пішохідний перехід на вулиці Курчатова. Там досить насичений рух, у тому числі, багато дітей ходить до школи. Тепер їм буде безпечно.

Продовжуємо розвішувати новорічну ілюмінацію на вулицях Гоголя та Соборності. Корпусний парк вже завершили.

Працюємо далі.

/22.11.2019/

https://youtu.be/guY6iQtgbbM


Цього тижня за зверненням члена нашої команди, голови Подільської райради Євген Нагорний відновили освітлення селища Новобудова на вулиці Сортувальній.

Закінчили роботи на вул. Грабчака — там взагалі не освітлювався великий двір з дитячим майданчиком (будинки №№ 2, 4, 11). Замінили 3 аварійні опори та старі світильники – на нові, якісні LED.

Сьогодні аварійна бригада виїхала на ліквідацію аварії біля Головпоштамту. Відновили частину освітлення на «кільці», яка не працювала.

Працюємо далі.

/15.11.2019/


На цьому тижні «Міськсвітло» перевіряло можливість підключення двох дублюючих світлофорів на виїзді з автовокзалу. Це допоможе уникнути аварійних ситуацій, тим більше, що йдеться про автобуси та маршрутки з багатьма пасажирами.

Продовжуємо роботи з підключення освітлення на вулиці Новорибцівській. Зараз тягнемо нову лінію до шафи управління.

Також відновлюємо освітлення у віддалених мікрорайонах. Паралельно виконуємо аварійний ремонт світлофора на вулиці 1100-річчя Полтави, де обірвався кабель.

Працюємо далі.

/04.10.2019/ «Міськсвітло» здійснило профілактику й заміну ламп на підсвітці Меморіалу Солдатської Слави та в Корпусному парку. За зверненням члена нашої команди, голови Подільської райради Евгений Нагорный також замінювали лампи на Леваді й відновлювали аварійну опору в с.Вороніна.

На 10 перехрестях (Грушевського-Мазепи, Квітки Цісик-Половка, Шевченка-Петлюри та інших) обрізали гілки, які закривали видимість світлофорів. Тепер на дорогах буде трохи безпечніше.

Працюємо далі. 

/13.09.2019/